Başkonsolosluk Tarihi ve Önceki Başkonsoloslarımız
Rıfat Ayanlar
Rıfat Ayanlar

31.10.1957-27.04.1959

Enver Özalp
Enver Özalp

29.04.1959-08.09.1960

Celadet Kıyasi
Celadet Kıyasi

16.03.1964-25.07.1965

Özer Fuad Tevs
Özer Fuad Tevs

14.12.1965-28.11.1967

Fikret Berker
Fikret Berker

29.11.1967-27.08.1972

Metin Sirman
Metin Sirman

28.08.1972-16.08.1975

Ömer E Lütem
Ömer E Lütem

23.09.1975-19.09.1979

İlhan Kıcıman
İlhan Kıcıman

22.09.1979-23.09.1983

İlhan Yiğitbaşıoğlu
İlhan Yiğitbaşıoğlu

16.09.1983-30.09.1987

Nurettin Nurkan
Nurettin Nurkan

01.10.1987-30.09.1991

A. Ferit Ülker
A. Ferit Ülker

01.10.1991-30.09.1995

Ahmet N Alpman
Ahmet N Alpman

01.10.1995-30.09.1997

Mehmet Dönmez
Mehmet Dönmez

01.10.1997-15.09.2001

M. Sertaç Sönmezay
M. Sertaç Sönmezay

01.10.2001-15.09.2004

Kemal Tüzün
Kemal Tüzün

01.10.2004-31.08.2005

M. Asım Temizgil
M. Asım Temizgil

15.09.2005-30.11.2007

Kemal Demirciler
Kemal Demirciler

15.12.2007-15.09.2009

Mustafa Kemal  BASA
Mustafa Kemal BASA

01.10.2009-31.08.2013

Hüseyin Emre Engin
Hüseyin Emre Engin

02.09.2013-15.12.2017

Barış Ceyhun Erciyes
Barış Ceyhun Erciyes

01.01.2018-17.08.2020

B. Ceyhun Erciyes
B. Ceyhun Erciyes

02.01.2018-

Turhan Kaya
Turhan Kaya

01.09.2020-

Atatürk

Montag - Freitag

09:00 - 15:00

01.01.2021
02.04.2021 Karfreitag
05.04.2021 Ostermontag
13.05.2021 Ramadan Fest und Christi Himmelfahrt
24.05.2021 Pfingstmontag
03.06.2021 Fronleichnam
20.07.2021 Opferfest
29.10.2021
01.11.2021 Allerheiligen
24.12.2021 Heiligabend
31.12.2021 Silvester

+49 30 56 83 73 099